Kontakt

Vi på WMW

Stefan Ragnarsson

VD och koncernchef
WMW
stefan.ragnarsson@wmw.se
072–581 82 66

Fredrik Emsevik

Verksamhetschef
Industri Mekano i Grums AB
fredrik.emsevik@industrimekano.se
Direkt: 0555 – 70 41 25
Mobil: 070 – 584 41 88

Mikael Emsevik

Verksamhetschef
EFO International AB
mek@efo.se
+46-70-340 95 97

Lars Lidén

Ekonomi & administration
lars.liden@industrimekano.se
0555 – 70 41 22

Roger Svensson

Projektledare & Affärsutveckling Allians
roger@industripersonal.nu
070-333 89 18

Anders Lindström

Storkundsansvarig Allians
anders@industripersonal.nu
070-333 89 40

Tomas Andersson

Platschef Allians Slottsbrofilial
tomas@industripersonal.nu
070-333 89 57

Jennet Jonsson

Samordnare
Allians i Värmland
jennet@industripersonal.nu
070-333 89 45

Hör av dig!

    WMW AB

    Smedjegatan 3
    664 34 Grums

    Telefon: 072–581 82 660

    Slå oss en signal!

    Vi använder kakor för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse.